Nowa Szkoła Ełk

Nasza szkoła powstała z inicjatywy rodziców we wrześniu 2022 r. Działamy jako fundacja, która prowadzi zajęcia dla dzieci w edukacji domowej: realizujemy podstawę programową i organizujemy naszym uczniom egzaminy, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Uczymy alternatywnymi metodami, dzięki czemu nasi podopieczni uwielbiają chodzić na zajęcia! 

Założycielki Nowej Szkoły Ełk (od lewej): Anna Józwik, Sylwia Chorąży-Łapińska, Marta Topolska i Weronika Dudek
Odtwórz wideo
Nowa Szkoła Ełk jest miejscem, w którym nauka jest postrzegana jako cenny dar, a nie jedynie obowiązek. Nasi uczniowie kreatywnie eksplorują świat poprzez różnorodne aktywności, które stymulują ciekawość i rozwijają umiejętności.

Alternatywne podejście

Nasza szkoła oferuje alternatywne podejście do zdobywania wiedzy, które pozwala dzieciom rozwijać się w sposób naturalny i kreatywny. Wspieramy uczniów poprzez angażujące metody nauczania. Zależy nam na aktywnym zaangażowaniu każdego ucznia, rozwijaniu jego zainteresowań i pasji. 

Wyjątkowe środowisko

U nas rodzice, mentorzy i uczniowie wspólnie tworzą wyjątkowe środowisko, które inspiruje do nauki i rozwoju. Dzięki nim nasi uczniowie doświadczają radości z odkrywania wiedzy i rozwijania się w obranym przez siebie kierunku. 
Nauka w naszej szkole to fascynująca podróż, pełna odkryć i inspiracji.

Tak działamy

Kontakt

ul. Wojska Polskiego 54

19-300 Ełk

693-420-500

kontakt@nowaszkola.elk.pl

Śledź Nas: